Whatspp
Search
X
ANASAYFA
ANASAYFA
ANASAYFA
  Okullarımıza geri dönüyoruz,
  Erken Kayıt Fırsatlarını Kaçırmayın!
  KAYIT OL
  Hayallerinle,
  Keşfet ve Değiştir
  KURUCUNUN MESAJI
  KURUCUNUN MESAJI
  Bilgi, birikim ve tecrübe ile zaman içerisinde olgunlaşıp, dilden topluma kendi sınırlarını aşarak, farklı milletlere ulaştığında insanlığın ortak düşünce havuzundaki yerini alır. Bilginin bu devinimi bir taraftan onun ne kadar güçlü olduğunu gösterirken diğer taraftan da ne denli insan merkezli olduğunu ortaya koyar.
  DAHA FAZLA
  CEZERİ'S WAY


  Bilim ve bilgelik yolculuğunda özgün adımlarla eğitim sisteminin temellerini atan Cezeri Okulları gelecek nesillerin öncüsü olmaktadır. Öğrencilerinin ilgi ve yeteneklerini, geliştirdiği programlar ile keşfetme imkanı sunan Cezeri Bilim ve Teknoloji Okulları eğitim anlayışını her alanda ortaya koymaktadır.  ALJAZARI'S WAY
  JEAGLES SPOR KULÜBÜ
  ETKİNLİKLER
  CEZERİ
  EĞİTİM PROGRAMI

  JLP (Jazari Learning Program) yaşanılabilir bir dünya için erdemli, mutlu, üretken ve sosyal bir nesil yetiştirmeyi hedeflemektedir.


  DAHA FAZLA
  JLP
  (Aljazari Learning Program)

  Küreselleşen dünyada bilgi, bölgesel kültürlere özgü olmaktan çıkarak evrenselleşmiştir. 21. Yüzyıl ile birlikte eğitim de uluslarası bir boyut kazanmıştır.
  CEZERİ UYGULAMA
  OKULU

  Cezeri Bilim ve Teknoloji Okulları teoriğin pratiğe yolculuğunun merkezidir. Tüm disiplinlerde eğitim programımız uygulamalı olarak tasarlanmıştır.
  TEKNOPARK
  OKUL
  Günlük hayatın hemen hemen tüm alanını etkisi altına alan teknoloji ve teknolojik ürünler gündelik hayatımızda vazgeçilmez bir noktaya ulaşarak her yaş grubu tarafından kullanılmaktadır.
  SOSYOPARK
  OKUL
  Eğitim; duygu, düşünce ve davranış alanlarında dönüşümü ve gelişmeyi ifade etmektedir.
  DOĞA DOSTU
  OKUL

  Besin kaynağımız toprak, nefes aldığımız hava ve içtiğimiz su ile insan doğanın bir parçasıdır.
  CEZERİ AKADEMİ
  Sanattan teknolojiye, spordan edebiyata, kişisel gelişimden dil eğitimlerine kadar herkesi Cezeri Akademiye bekliyoruz. Eğitimlerimiz online ve örgün olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır.
  CEZERİ OKULLARI
  BEŞ’Lİ UYGULAMA PROGRAMI

  J5; bilim, tabiat, kültür, sanat ve spor alanlarında düşünce ve davranışları kulüp ve sosyal faaliyetler ile harekete geçiren ve kendi içerisinde alansal yetkinliklerin tasarlandığı bir programdır.
  ANAOKULU

  Cezeri Okullarımızda öğretmen bir süreç olarak değerlendirdiğimiz eğitime kılavuzluk yapmaktadır. Öğrenme ortamlarını çocuklarımız içim yaşayarak öğrenme merkezleri olarak kurgulayarak etkinliklerimizi alanın uzmanları tarafından hazırlanmış ilgi köşelerimizde ve atölyelerimizde gerçekleştirmekteyiz.
  DAHA FAZLA
  KAMPÜSLERİMİZ

  Cezeri Eğitim Kurumları, Atakent Aljazari Milletlerarası Bilim ve Teknoloji Okulları ve Fatih Cezeri Bilim ve Teknoloji Okulları olmak üzere iki kampüsten oluşmaktadır.
  Virtual Campus Tour

  Explore everything from our lakeside location to our intimate, personalized learning environment and find out why aljazari International School consistently ranks among the nation’s top college campuses.
  Start Tour
  Akredİtasyonlar

  Cezeri Bilim ve Teknoloji Okulları olarak öğrencilerimizin ileri düzeyde eğitim almalarını hedefliyoruz. Öğrencilerimizin üniversite ve meslek hayatlarında onlara yardımcı olacak becerileri kazandırmayı önemsiyoruz. Bu noktadan hareketle eğitimi sınıf ve okulun ötesine taşıyarak farklı kurum ve kuruluşlar ile bağlantılar kuruyoruz. Eğitimde kaliteyi arttırarak her yönüyle mükemmel seviyeye akreditasyonlarımız ile ulaşıyoruz.
  SCIENCE INCUBATOR
  Ne Yapıyoruz

  Okulumuz
  Daha Fazlası İçin

  Akademi
  Bize Katılın

  Kayıt Kabul
  X
  icon_search
  J-TECH
  J-TRAIL
  J-TT
  J-TALK
  J-TALENT
  X
  CLOSE X

  Happy & Competent Children


  Individuals whose basic needs, as defined per Maslow's hierarchy of needs, are met, form the essence of a value-centered personality while realizing their full potential.

  One-to-one interaction with the child during the preschool phase, which is the stage of self-discovery, is of great importance for their personality development.

  Being aware of this, Al-Jazari International School considers each student as a gifted individual carrying an endless potential within.

  It is our basic practice to give children the opportunity to learn while playing according to their own respective developmental stages and we consider it extremely important for the upbringing of both mentally and physically healthy future generations.

  According to our school's most fundamental approach, the teacher represents a guide during the learning process. Recognizing that children have different ways of expressing themselves, we aim to make our students happy individuals who are aware of how they choose to express their thoughts and feelings whether through singing, painting, sculpture, dance, vocal expression and music activities.

  This way, arts and sports are highlighted in our school throughout the learning process, which is supported by education and training.

  We support the development of personality with the aim of helping our students to be successful individuals, to be able to make their own decisions, to plan their studies and choose their own goals, to work effectively whether individually or in groups andto produce practical solutions when facing problems.